Na co se pojištění vztahuje?
✅ na jednu dlouhodobě pronajímanou nemovitost a související spory
Kdy se pojištění hodí?
✅ Nároky a spory z nájemního vztahu - nezaplacené nájemné, vrácení kauce
✅ náhrada újmy - vytopení sousedem, požár, vandalismus
✅ trestné činy - obecné ohrožení při způsobení požáru, pád ledu ze střechy
✅ přestupky a správní delikty související s nemovitostí
✅ spory ze smluv – koupě, oprava, reklamace, dodavatelé energií
✅ spory z pojištění – výše plnění z pojištění nemovitosti, u odpovědnostního pojištění
✅ vlastnické právo - exekuce, neoprávněné parkování na pozemku, vlastnictví pozemku
✅ správní řízení v souvislosti s nemovitostí - chybné vyměření pozemku, neoprávněné zapsání zástavního práva
✅ právní poradenství a nonstop linka 24/7
Co D.A.S. zařídí a zaplatí?
✅ právníka, znalecký posudek, soudní zastoupení i náklady na soud
✅ limit plnění až 200 000 Kč na každou událost
Pojištěné osoby:
✅ osoba uvedená v pojistné smlouvě jako vlastník nemovitosti
Na co se pojištění nevztahuje:
❌ spory mezi spoluvlastníky
❌ věci movité
❌ vyvlastnění
❌ smluvní spory do 1 000 Kč
❌ spory v rámci SVJ, družstva
Územní platnost:
✅ Česká republika
Cena pojištění:
2 000 Kč / rok (167 Kč / měsíc) k pojištění RODINA/PARTNER/SINGLE/SENIOR
Ing. Jiří Kluiber
+420 602 412 912
zástupce +420 603 479 960
(František Kluiber)
Spojte se s námi - pojištění řešíme též on-line.